Dar viena laiminga pacientė ir švytinti šypsena.

Pacientė kreipėsi dėl netenkinančios, skirtingos priekinių dantų formos, spalvos, pigmentacijos. 11 dantis protezuotas MK (metalo keramikos) vainikėliu, jo perprotezuoti galimybės nebuvo. Atliktas 5-ių dantų estetinis plombavimas, praktiškai negręžiant savo danties ir spalvą, bei mikroreljefą (nuo ko priklauso naturalumas ir blizgesys danties paviršiaus) sulyginant su 11 danties vainikėliu. 

Pacientės netenkino priekinių dantų būklė - dantys nudilę, pigmentuoti, neproporcingi tarpdančiai. Pacientė norėjo atstatyti prarastą dantų ilgį bei atkurti natūraliai atrodančią šypseną. Išanalizavus atvejį ir įvertinus pacientės norus bei galimybes buvo atliktas keturių priekinių dantų estetinis plombavimas.

Dar viena išpildyta svajonė....

Pacientė buvo nepatenkinta dantų estetika, norėjo natūraliai šviesesnių, lygių dantų. Išanalizavus situaciją ir įvertinus pacientės galimybes pasirinktas dantų restauravimas estetinio plombavimo būdu. Atliktas 6-ių priekinių dantų plombavimas. 

 

Štai kas dažniausiai slepiasi, po senomis, hermetiškumą, tikslumą ir formą praradusiomis plombomis. Ne tik funkcijos nebuvimas, bet gilūs kariesai, kurie ne visada duoda simptomatiką.