NEMOKAMA KONSULTACIJA DĖL

DANTŲ IMPLANTACIJOS

 Dažnas pacientas tik spėlioja ar jo atveju galima dantų implantacijos procedūra, o kiek tai kainuoja, kiek laiko truks gydymas ir dar daug įvairių klausimų.

Tam, kad atsakyti į visus klausimus, būtina išsami gydytojo odontologo konsultacija. Nes dantų implantacijos kaina priklauso nuo gydymo apimties, dantų implantų skaičiaus, pasirinkto protezavimo ant implantų būdo, nuo to ar bus reikalingas paruošiamasis gydymas: kaulo priauginimo procedūra, ortodontinis gydymas ir pan. Todėl kaina kiekvienu atveju yra labai individuali. Tikslią kainą sužinosite, kai gydytojas odontologas sudarys Jūsų gydymo planą bei gydymo išlaidų sąmatą.

Senamiesčio klinikoje UAB "BEADENTA"

konsultuokitės su gydytoja chirurge Agne Juktonyte

Adresu: Pylimo g. 63, Vilnius 01137

Registracija telefonu.: +370 672 92998 ,+370 52 791235

 

 

Pilaitės klinikoje UAB "DIODENTA"

konsultuokitės su gydytoja chirurge Juste Strups

Adresu: Vydūno g. 7-38, Vilnius.

Registracija telefonu.: +370 679 67771, +370 52 308768

IMPLANTACIJA

Dantų implantų įsodinimas – tai pažangiausia, patikimiausia ir ilgaamžiškiausia prarastų dantų atkūrimo technologija, kurią odontologai šiandien gali pasiūlyti. Taip pat – ilgalaikė investicija į puikią išvaizdą bei galimybė susigrąžinti valgymo teikiamą malonumą. Jei implantus prižiūrėsite, jie Jums tarnaus visą likusį gyvenimą. Kramtydami maistą jausitės taip pat, kaip turėdami sveikus savus dantis.

Kaip vyksta dantų implantavimas?

Konsultacijos metu burnos chirurgas įvertina paciento situaciją ir pasiūlo gydymo variantus. Prieš implantaciją gali būti taikomos papildomos procedūros, reikalingos implantui sėkmingai prigyti, – atliekama burnos higiena, taikoma kaulo regeneracijos procedūra, daromas kompiuterinės tomografijos tyrimas.

Implantacija.  Atliekamas vietinis nuskausminimas, todėl pati procedūra visiškai neskausminga. Padaroma keletas nedidelių pjūvių ir atkeliamas dantenų lopinėlis. Toje vietoje suformuojama vieta implantui ir šis įsriegiamas į kaulą. Dantenos susiuvamos, o siūlai išimami po 10–14 dienų. Titanas, iš kurio gaminami implantai, puikiai biologiškai dera su kauliniu audiniu ir tiesiog suauga su juo. Tam prireikia 3–6 mėnesių, priklausomai nuo to, koks implantas buvo sriegtas, taip pat į kokį kaulą buvo sriegta – tikrą ar priaugintą. Titanas nesukelia jokių alergijų ar ligų.

Implantavimo procedūra trunka iki valandos, o dažnai ir gerokai trumpiau, ji nesudėtinga, todėl jau kitą dieną jausitės puikiai ir darbingai. Vieno apsilankymo metu galima įsriegti ir daugiau implantų, todėl, jei reikia atstatyti keletą dantų, neteks planuoti daug vizitų.

Dantų implantas yra titaninis arba porcelianinis sraigtas, kuris netekus danties pakeičia šaknį. Dantų implantai įsriegiami į viršutinio arba apatinio žandikaulio kaulą ir tarnauja kaip atramos danties atstatymui. Kai dantų implantai prigyja kaule, protezuojama - padaromas danties vainikėlis, tiltas arba fiksuojamas protezas.

Apie implantavimo procedūros taikymo galimybes, būtinumą, eigą bei saugumą paaiškins ir į visus rūpimus klausimus Jums atsakys klinikos odontologas konsultacijos metu.

Mūsų klinikoje naudojami rinkos lyderio šveicarų kompanijos „Straumann“ dantų implantai. Tai yra viena labiausiai moksliniais tyrimais paremtų sistemų, turinti aukščiausius gamybos standartus ir pažangiausias technologijas.

Puslapyje www.straumann.lt rasite įdomios ir naudingos informacijos apie implantus bei gydymą dantų implantais. 

Daugiau informacijos apie gamintoją skaitykite www.straumann.lt